Європейські фірми забезпечують найвищі контракти в країнах Африки

(WO) — Нещодавні офшорні підприємства в Кот-д’Івуарі, Анголі та Республіці Конго спонукали європейських постачальників послуг укласти великі контракти, підкреслюючи технологічну майстерність у бурінні, інженерних та підводних послугах.

Форум «Інвестуйте в африканську енергетику», запланований на 14–15 травня 2024 року в Парижі, обіцяє платформу для інтерактивних можливостей, коли він вступає до другого випуску. Нижче наведено видатні контракти на надання послуг за вартістю, укладені європейським компаніям у країнах Африки на південь від Сахари протягом 2023 року.

Saipem, Кот-д’Івуар: 400 мільйонів доларів

У березні минулого року італійська транснаціональна компанія Saipem отримала контракт на суму 400 мільйонів доларів США на підводні шлангокабелі, стояки та трубопроводи в рамках проекту Baleine Phase 2, яким керують Eni та Petroci на узбережжі Кот-д’Івуару. Контракт передбачає проектування, закупівлю, будівництво та монтаж приблизно 20 км жорстких ліній, 10 км гнучких стояків і перемичок, а також 15 км шлангокабелів. Сучасні судна Saipem, включаючи Deep Value Driller, проведуть монтажні роботи в 2024 році. Контракт слідує за внеском Saipem у Фазу 1 Baleine, яка використовувала судна Saipem 10000 і Saipem 12000 для бурових робіт і контрактів на прискорений режим.

TechnipFMC, Ангола: $75-250 млн

Французька сервісна компанія TechnipFMC минулого лютого уклала значний контракт на проект Girassol Life Extension, який очолює TotalEnergies та її партнери Block 17. Ця розробка є першим проектом із збільшення життя під водою в регіоні. Відповідно до контракту, TechnipFMC відповідатиме за проектування, закупівлю та постачання гнучких труб і з’єднувачів для морського родовища Girassol. Гнучкі труби продовжать термін служби родовища завдяки обходу жорстких пучків труб, раніше встановлених у 2001 році.

TechnipFMC, Ангола: $75-250 млн

У червні минулого року TechnipFMC уклала другий ангольський контракт із компанією Azule Energy на підводні видобувні системи в розробці заповнювачів Блоку 18 у морі. Це знаменує собою перший контракт TechnipFMC на системи підводного виробництва з Azule Energy після попереднього оголошення про контракт на постачання гнучких труб. Проект передбачає зміну конфігурації існуючого плану родовища для розміщення нового обладнання, що підтримує план збільшення виробництва Azule. TechnipFMC надасть підводні дерева, колектор, підводне розподільче обладнання, верхнє керування, перемички, трубопроводи та шланги.

Сайпем, Конго-Браззавіль: 100 мільйонів доларів

У жовтні минулого року Saipem уклала контракт на суму 100 мільйонів доларів з Eni Congo на перетворення напівзаглибної бурової установки Scarabeo 5 у плавучу установку виробництва (FPU) у рамках проекту Congo LNG. FPU функціонуватиме як напівзаглиблена виробнича платформа, що відокремлюватиме газ від рідин і надихатиме газ для постачання сусіднього плавучого агрегату СПГ. Контракт охоплює проектування, закупівлі, будівництво, транспортування та введення в експлуатацію FPU, а морську установку біля узбережжя ROC планується завершити до 4 кварталу 2025 року. Проект Congo LNG матиме потужність виробництва СПГ у три мільйони тонн на рік.

Petrofac, Кот-д’Івуар: багатомільйонний контракт

Міжнародна енергетична компанія Petrofac у липні минулого року уклала багатомільйонний контракт на інтегровані послуги з CNR International для FPSO Espoir Ivoirien біля берега Кот-д’Івуару. Трирічна угода включає бізнес Petrofac Asset Solutions, який надає інтегровані послуги для FPSO, який був проданий BW Offshore компанії CNR минулого червня за 20 мільйонів доларів. Приблизно 110 співробітників, як на території, так і в морі, перейдуть з BW Offshore до Petrofac в рамках угоди. Цей крок посилює присутність Petrofac в Африці, узгоджуючи його портфель контрактів на обслуговування, що розширюється на всьому континенті.

Відкрийте для себе більше можливостей партнерства між європейськими постачальниками послуг і африканськими проектами з розвідки та розвідки на форумі Invest in African Energy. Повернувшись до Парижа 14–15 травня 2024 року, IAE стане ексклюзивною платформою для сприяння співпраці та діалогу між європейськими інвесторами та провідними енергетичними точками Африки. Подія, організована Energy Capital & Power за підтримки Африканської енергетичної палати, надає делегатам два дні для спілкування з лідерами галузі, політиками та розробниками проектів.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *