Про нас


Наша компанія піклується про високу якість постачання природного газу, що відповідає всім міжнародним стандартам та підтверджена документально

Компанія заснована в 1997 року

Компанія «Енергосинтез» заснована в листопаді 1997 року відповідно до чинного законодавства.
Основний вид нашої діяльності – реалізація продаж та постачання газу промисловим споживанням України та розрахунки за нього. З січня 1998р. компанія почала здійснювати поставки Туркменського природного газу і виробляла розрахунки за нього з Туркменістаном у грошовій та товарній формі.

На початку 2000-их років компанія «Енергосинтез» почала реалізовувати Російський природний газ групі компаній «Ітера» забезпечуючи газовидобувну продукцію північ Російської Федерації.

Ми ніколи не підводили наших партнерів

Протягом усього тривалого періоду нашої діяльності, ми ніколи не підводили наших партнерів, ніколи не змінювали назву нашої компанії, завжди трудилися на благо тих країн, з ким співпрацювали. Ось уже довгий час компанія «Енергосинтез» реалізує природний газ Українського походження споживачам України.

У число наших партнерів входять такі відомі підприємства як: Іллічівський судноремонтний завод, Коксюмерс – скло Зоря, Сталькомат – Сімур (Одеса), Сініат, Чумак, Вітмарк – Україна, Міндобрів (Дніпродзержинськ), та багато інших підприємств з іноземними інвестиціями широко відомі в Україні

Пріоритетом нашої діяльності є інтереси наших партнерів, поліпшення якості співпраці і низької ціни реалізації в порівнянні з іншими постачальниками.

Наша компанія є лідером Національного бізнес-рейтингу

Лідер галузі 2020
Лідер галузі 2019
Лідер галузі 2018

Нагородження в Київській міській державній адміністрації

Подяка від міського голови м.Києва – мера Віталія Кличка
Наша команда в Київській міській адміністрації