Україна зміцнить енергетичну незалежність шляхом стандартів API

Американський інститут нафти (API) і Укрнафта, провідна національна нафтова компанія України, підписали Меморандум про взаєморозуміння (MOU) для сприяння прийняттю стандартів API на природний газ і нафту в Україні. Угода підтверджує зобов’язання обох сторін посилити енергетичну незалежність України та її відхід від російських стандартів, обладнання та операцій.

Після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між API та національним органом зі стандартизації України, Державним підприємством «Український науковий центр стандартизації, сертифікації та проблем якості», який зосереджувався на обміні інформацією та просуванні стандартів API, ця угода з Укрнафтою йде далі, підтримка переходу України від російських стандартів до всесвітньо визнаних міжнародних енергетичних стандартів і передового досвіду API.

«Як головна у світі організація, що встановлює стандарти для природного газу та нафтової промисловості, API має честь розпочати нові відносини співпраці з «Укрнафтою», — сказав Анчал Ліддар, старший віце-президент API з глобальних галузевих послуг. «Цей альянс зміцнює наше спільне бачення зміцнення енергетичної інфраструктури та незалежності України на основі наших стандартів світового рівня».

«Меморандум про взаєморозуміння з API дозволить нам суттєво підвищити ефективність і залучити кращі зразки світових технологій до розвитку української нафтової галузі», – зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький. «Це один із ключових трансформаційних проектів компанії в найближчі роки, який зрештою дозволить Україні досягти бажаної енергетичної незалежності. Для нас велика честь працювати разом із такою поважною та впливовою організацією, як API».

Меморандум про взаєморозуміння встановлює основу між API та Укрнафтою для наступного:

Сприяння прийняттю та гармонізації стандартів API в нафтогазовій галузі України
Залучення українських експертів до комітетів стандартів API
Надання вказівок, підвищення обізнаності та полегшення обміну інформацією щодо використання та впровадження стандартів API і програм безпеки, таких як API Energy Excellence®
Співпраця в заходах і спільна організація навчальних програм і семінарів, пов’язаних зі стандартами

Рамки, викладені в Меморандумі про взаєморозуміння, підтримують наміри України зменшити залежність від російської енергетики та ланцюга постачання та допомагають створити міцну, стійку енергетичну галузь, яка відповідає найкращим міжнародним практикам.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *