Термінал LNG у Фінляндії відкриває бронювання на зимові слоти

(Reuters) – Фінська Gasgrid, яка керує плавучим імпортним терміналом СПГ в Inkoo, відкриє бронювання своїх переглянутих зимових інтервалів на три дні з п’ятниці, щоб допомогти підтримувати стабільні поставки після втрати трубопроводу. Лінія Balticconnector, що з’єднує Фінляндію та Естонію, була розірвана на початку цього місяця через те, що, як стверджує фінська поліція, було пошкоджено великим якорем корабля. Розслідування інциденту триває.

У зв’язку з недоступністю каналу Balticconnector і зміною ринкових умов Gasgrid на початку цього тижня опублікувала переглянутий графік, що пропонує шість слотів у період з грудня по березень.

Процедура розподілу почнеться 27 жовтня і завершиться 30 жовтня, повідомили в Gasgrid. Gasgrid призупинив бронювання терміналів після інциденту з Balticconnector, який припинив потік газу між двома країнами принаймні до квітня, щоб дати учасникам ринку час адаптуватися до нової ситуації з імпортом.

Компанія також опублікувала оновлений графік бронювання для Inkoo, показуючи, що пізнє місце, запропоноване на початок листопада, було заброньовано, а також бронювання на кінець листопада, про яке раніше анонсувала Eesti Gaas.

Розміри слотів для зимового періоду розраховані та базуються на вантажах 800 ГВт·год. Вікна доставки були підібрані відповідно до вказаних вантажів у 800 ГВт-год на основі оціненого використання газу з середнім показниками. Користувачі терміналів можуть вимагати доставки вантажів різних розмірів, які не відповідають оригінальному об’єму доставки 800 ГВт-год. Оператор терміналу задовольнить такі запити, наскільки це можливо, і оцінить такі запити в кожному конкретному випадку, а остаточне рішення буде на власний розсуд Оператора терміналу. У такому випадку відповідальність за всі витрати, не обмежуючись простоєм, покладається на Користувача терміналу. Мінімальний розмір вантажу не може бути нижчим від максимальної чистої суми позики Користувачів терміналу для інших спільних користувачів терміналу.

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *