«Укрнафта» розроблятиме родовища із залученням найсучасніших технологій

Збільшення бурових робіт на родовищах «Укрнафти» створює попит на сучасні послуги від сторонніх постачальників.

До кінця року компанія планує будівництво 9 нових свердловин. «На наступний рік заплановано буріння 30 свердловин» – анонсував заступник директора з розвідки та розробки родовищ ПАТ «Укрнафта» Володимир Гришаненко під час виступу на VII Київській нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ.

Для виконання цього плану компанія планує бурити двома власними буровими верстатами, ще 8 залучити з ринку. Закупівлі послуг та товарів здійснюватимуться виключно через систему публічних закупівель «ПроЗорро». Перші тендери на 2024 рік будуть оголошені вже цього року.

Компанія також відновлює проведення сейсморозвідувальних робіт, які в останнє виконувалися 10 років тому. «Укрнафта» розробила стратегію на 5 років, завдяки якій планує покрити 3Д-сейсмікою всі власні родовища та перспективні площі. Роботи будуть виконуватися із застосуванням безпровідних технологій. Що важливо, перші тендери виграли українські підрядники саме із безпровідною сейсмікою.

На партнерів буде зроблено ставку і при проведені операцій з гідророзриву пластів (ГРП). Вже підготовлено 40 свердловин, на які компанія залучатиме підрядників з відповідною технікою та досвідом.

Попри те, що багато сервісних робіт підрозділи «Укрнафти» виконують самостійно, в разі збільшення бурових та розвідувальних робіт Володимир Гришаненко не виключає залучення відповідних підрядників з ринку.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *