Природний газ в США досяг п’ятирічного мінімуму із за теплої зими

Ф’ючерси на природний газ в США впали до найнижчого рівня з липня, оскільки прогноз погоди на новий рік змінився м’якше, а рекордно високі ціни в Європі впали.

Ф’ючерси впали на 9,5% на Нью-Йоркській товарній біржі в четвер, найбільше з початку грудня. До наступного тижня на східному узбережжі та південній частині США очікуються надзвичайно високі температури, що зменшить попит на паливо для опалення та електростанцій. Торгівля зменшилася напередодні святкових вихідних у США, що підвищило ймовірність раптових коливань на ринку в майбутньому.

«Слабке місце ринку, яке скочується в рекордну температуру протягом довгих святкових вихідних, може посилити труднощі», – йдеться в записці EBW Analytics для клієнтів.

Розпродажі в четвер відбулися після того, як ціни на газ в Європі впали на 20% через очікування, що флотилія вантажів зі зрідженим природним газом, які прямують із США, допоможе пом’якшити енергетичну кризу, яка призвела до рекордно високих показників ф’ючерсів і закриє заводи. Протягом останніх тижнів потужності з експорту СПГ у США працювали на або вище потужності, і 30 танкерів, що перевозять майже 5 мільйонів кубометрів палива разом, перетинають Атлантику.

Анемічний спад запасів газу в США на початку зими підкреслив очікування ринку щодо температури, вищої за норму. Комунальні компанії та інші споживачі витягли лише 55 мільярдів кубічних футів природного газу із зимового сховища минулого тижня, що відповідає очікуванням аналітиків, але менше половини середнього попиту за п’ять років у цю пору року, свідчить звіт, опублікований у четвер.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *