Природний газ у США зросте на 14% оскільки очікується похолодання

Силос для зберігання рідкого природного газу (СПГ) на терміналі LNG, яким керує компанія LNG Croatia LLC, у Крк, Хорватія, у понеділок, 25 січня 2021 р. Петар Сантіні | Bloomberg | Getty Images

Ф’ючерси на природний газ у США зросли більш ніж на 14% у середу, оскільки температура знизилася, а прогнози передбачають більш зимову погоду.

Контракт на поставку в лютому зріс на 14,3% до 4,857 доларів за мільйон британських теплових одиниць, що досягло найвищого рівня з листопада.

«Прогноз попиту на опалення для східної третини США суттєво посилився на ці вихідні та в останній тиждень січня», — сказав Джон Кілдафф з Again Capital, зазначивши, що цієї суботи може спостерігатися рекордний попит на природний газ через холод. прогноз вибуху на п’ятницю.

«Протягом усього сезону погода перетворилася з нефакторного чи ведмежого фактора на значення, знову ж таки, для цін і попиту», – додав він.

Після різкого зростання протягом більшої частини 2021 року ціни на природний газ знизилися на 36% протягом четвертого кварталу через високі температури, а омікронний варіант викликав хвилювання на ринку.

Тим не менш, контракт збільшився на 47% у 2021 році і вже майже на 30% у 2022 році.

«Через холодну погоду та реалістичні занепокоєння щодо скорочення пропозиції ціни в північноамериканському комплексі зростають», – сказав Кемпбелл Фолкнер, старший віце-президент і головний аналітик даних OTC Global Holdings.

«Загалом на ринку не спостерігається надзвичайно слабкого постачання природного газу, яке було переважаючою тенденцією протягом останніх 10 років», — додав він.

Джефф Кілбург, головний інвестиційний директор Sanctuary Wealth, додав, що деяке зростання цін можна пояснити трейдерами, які покривають позиції.

«Ідеальний шторм обрушується на ф’ючерси Nat gas, оскільки низькі температури б’ють на ринок, оскільки дефіцит поставок все ще існує, і все це посилюється, оскільки багато коротких спекулянтів потрапили в офсайд і змушені прикрити свої позиції, перебільшуючи зростання сьогодні. ,” він сказав.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *