Нафтогазова компанія займається видобутком палива в біткойнах

Нафтогазова компанія ConocoPhillips займається видобутком палива в біткойнах.

У заяві для CNBC у вівторок компанія заявила, що у неї є один пілотний біткойн-проект, який зараз працює в Баккені, регіоні Північної Дакоти, відомому як важливе джерело нового видобутку нафти в США.

Представник ConocoPhillips сказав, що компанія сама не керує крипто-фермою. Замість цього він продає газ, який інакше був би спалений, на процесор майнингу, який належить і керується третьою стороною.

Станом на вівторок у другій половині дня акції ConocoPhillips торгуються приблизно на 2,5%.

Поштовх до видобутку біткоїнів узгоджується з ініціативою нафтогазової компанії звести до 2030 року звичайне спалювання або спалювання додаткового газу до нуля.

Компанія опублікувала звіти про намагання поступово відмовитися від практики регулярного спалювання природного газу на факелах у штатах «Нижні 48», які сьогодні представляють найбільший сегмент у ConocoPhillips, заснований на виробництві. Він складається з двох регіонів, що охоплюють узбережжя Мексиканської затоки та Великі рівнини — область, яка включає Баккен.

Спільне розміщення біткойн-ферм на нафтогазовому родовищі є величезною допомогою для досягнення цієї мети, хоча це не вплине на сферу діяльності компанії при викиді вуглецю.

Протягом багатьох років нафтогазові компанії боролися з проблемою, що робити, якщо вони випадково потрапили в пласт природного газу під час буріння нафти. У той час як нафту можна легко транспортувати вантажівками до віддаленого пункту призначення, для доставки газу потрібен трубопровід. Якщо буровий майданчик знаходиться безпосередньо біля трубопроводу, вони закидають газ і беруть будь-які гроші, які покупець на іншому кінці готовий заплатити в той день. Але якщо він знаходиться на відстані 20 миль від трубопроводу, буровики часто спалюють його . Ось чому ви зазвичай бачите полум’я, яке піднімається з нафтових родовищ.

Крім екологічних наслідків факельного газу, буровики також, по суті, спалюють готівку.

ConocoPhillips не повідомила CNBC, якому підприємству вона продає, ані про те, як довго триває пілотний проект, але зазвичай трапляється, що така компанія, як Crusoe Energy Systems з Денвера, розміщує транспортний контейнер, наповнений тисячами ферм біткойнів, на нафтової свердловини, потім відводить природний газ у генератори, які перетворюють газ на електроенергію, яка потім використовується для живлення шахтарів.

Згідно з дослідженням Crusoe, цей процес зменшує викиди СО2-еквіваленту приблизно на 63% порівняно з безперервним спалюванням.

На слайді з презентації на галузевій конференції 2021 року лідера ConocoPhillips компанія вказує, що вона зосередила «постійну увагу» на проектах уловлювання газу для досягнення нульового планового спалювання попутного газу до 2025 року.

Слайд показує фотографії того, що, схоже, є шахтами біткойнів, розташованими на місці, із заголовком «Технології вигідного використання стисненого природного газу та цифрової валюти».

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *