Катар замовив шість нових газовозів СПГ

Qatar Energy

Катар замовив шість суден зі зрідженим природним газом у Південної Кореї, оскільки він просуває багатомільярдний проект зі збільшення виробництва палива.

Найбільший у світі експортер СПГ купує чотири судна у Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering і два у Samsung Heavy Industries, повідомив у неділю державний виробник Qatar Energy. Це перша партія замовлень в рамках угоди на 19 мільярдів доларів, підписаної між Катаром і корейськими суднобудівниками минулого року.

Daewoo, Hyundai Heavy Industries Co. і Samsung були обрані для будівництва понад 100 суден СПГ для Катару до 2027 року. Держава Перської затоки витрачає близько 30 мільярдів доларів на збільшення виробництва СПГ на 50% до того часу.

У жовтні Катар також замовив у Китаю чотири танкери СПГ вартістю понад 760 мільйонів доларів, оскільки планує розширити свій флот. ЗПГ розглядається як важливий замінник більш брудного палива, такого як нафта та вугілля, а ціни в Європі та Японії зросли в останні місяці.

Прогнози Qatar Energy щодо глобального попиту на СПГ є більш оптимістичними, ніж прогнози деяких аналітиків. Він очікує, що попит продовжить зростати до 2050 року, що підкреслює її інвестиції. Міжнародне енергетичне агентство очікує, що світовий попит на газ досягне піку в середині 2020-х років, коли споживачі відходять від викопного палива.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *