Ірак схвалив проект TotalEnergies з видобутку природного газу в Ратаві

Ірак привертає увагу проекту природного газу Ratawi компанії TotalEnergies

(Блумберг) – Кабінет міністрів Іраку дав згоду TotalEnergies SE на розробку родовища природного газу та сприяння збільшенню видобутку нафти в країні.

Французька енергетична компанія має на меті видобувати та переробляти 600 мільйонів кубічних футів на день газу з родовища Ратаві, повідомляє Іракське агентство новин з посиланням на представника уряду.

Total також побудує сонячну електростанцію потужністю 1000 мегават і розпочне роботу над проектом нагнітання морської води, метою якого є збільшення видобутку нафти з південних родовищ. Міністерство нафти підписало первинну угоду з Total у березні і чекало схвалення кабінету міністрів, перш ніж продовжувати.

Ірак витрачає мільярди доларів на нарощування видобутку газу та зменшення залежності від імпорту з Ірану. Він використовує паливо здебільшого для живлення своїх електростанцій. Збої в постачанні, а також безгосподарність спричинили серйозні перебої з електропостачанням у минулому році.

Багдад також намагається наростити потужності з видобутку нафти, перевищуючи сьогоднішній рівень, який становить близько 4,5 мільйона барелів на день.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *