Ціни на нафту зростають після різкого розпродажу в понеділок

Ціни на нафту зростають після різкої розпродаж

Нафта найбільше підскочила з середини квітня на тлі збільшення ринкової вигоди та після того, як урядова доповідь США показала зменшення запасів пального та дистиляту під час літнього сезону водіння з високим попитом.

Ф’ючерси зросли в середу в Нью-Йорку на 4,6%, а американські акції прогресували, оскільки корпоративні прибутки, які перевищували очікувані, відволікали увагу від побоювань щодо економічного впливу спалахів коронавірусу. Поставки внутрішнього дистиляту впали найбільше з середини травня, а запаси бензину також скоротились минулого тижня, йдеться у звіті Управління енергетичної інформації. Нафта відшкодовує збитки, завдані в понеділок, коли ціни впали більш ніж на 7% за загрозою Covid.

“Ринок насправді руйнується макрофакторами”, – сказав Метт Саллі, менеджер портфеля в компанії “Черепаха”, яка управляє приблизно 8 мільярдами доларів енергетичних активів. “Ринок хоче рухатися вище після того, як у понеділок досить складно продати”.

Незважаючи на тривалі занепокоєння щодо поширення дельтового варіанту та його впливу на попит, основи нафтового ринку пропонують обмежити поставки та зменшити запаси до кінця року. Плюс, буріння сланцю в Північній Америці сповільниться у другій половині, за даними Baker Hughes Inc., навіть із цінами на сировину на рівнях, які зазвичай приваблюють дослідників.

За умови «заважання постачання сланцю», помірного збільшення з боку ОПЕК + «буде недостатньо для запобігання глибокого дефіциту в найближчий місяць», – заявив Барт Мелек, керівник товарної стратегії TD Securities, у своїй недавній записці.

Запаси в найбільшому в країні центрі зберігання в Кушингу, штат Оклахома, впали до найнижчого показника з січня 2020 року, відповідно до звіту EIA. Хоча загальний обсяг поставок сирої сировини виріс вище, більша частина збільшення відбулася на Західному узбережжі – районі, який торговці часто ігнорують, оскільки його система розподілу ізольована від решти країни.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *