Invictus Energy збирає понад 10 мільйонів доларів для фінансування розробки родовищ природного газу в Зімбабве

Компанія Invictus Energy Limited успішно залучила 15 мільйонів австралійських доларів (10,29 мільйонів доларів) через інституційне розміщення, щоб продовжити фінансування проекту Cabora Bassa у Зімбабве, яким володіє та керує 80%. Капітал забезпечить належне фінансування компанії для низки заходів, які будуть розгортатися на її проекті Cabora Bassa у Північному Зімбабве.
Джерело: Invictus Energy

Раніше цього місяця компанія Invictus оголосила про відкриття двох родовищ природного газу у формаціях Верхньої та Нижньої Ангва через свердловину Мукую-2. Фінансування буде використано для випробування свердловин на виявлення природного газу у формаціях Верхньої та Нижньої Ангви в свердловині Мукую-2, підготовки до 3D-сейсмічної розвідки газового родовища Мукую та довгоочікуваних елементів для запланованої розвідувальної свердловини високого впливу з великого портфоліо компанії. на перспективах окраїни басейну або центрального фарватеру.

Приватне розміщення. Відповідно до Розміщення, Invictus випустить приблизно 115 384 616 нових повністю оплачених звичайних акцій за ціною випуску 0,13 австралійського долара за нову акцію, що становить 16% дисконту до ціни акцій компанії 21 грудня 2023 року, останньої дати торгів перед Розміщенням, і знижка 21% до середньозваженої ціни за п’ять днів («VWAP») до цієї дати.

Кожен заявник отримає один безкоштовний опціон IVZOA на кожні дві акції, на які підписані та випущені в рамках Розміщення, при цьому буде випущено до 57 692 308 опціонів IVZOA.

Invictus також опублікує пропозицію щодо прав для всіх акціонерів із детальною інформацією щодо випуску прав, який буде випущено на ринок у січні 2024 року. У розміщенні брали участь ряд нових та існуючих досвідчених та інституційних інвесторів.

Розміщення акцій і опціони на долучення будуть випущені відповідно до чинного правила лістингу компанії ASX 7.1 і 7.1A дозволу на розміщення.

Керуючий директор Скотт Макміллан прокоментував: «Ці кошти будуть інвестовані в розширення нещодавнього успіху наших подвійних газових відкриттів у формаціях Верхньої та Нижньої Ангви та завершення надзвичайно успішної бурової кампанії Мукую-2.

«Поточні роботи на родовищі Мукую включатимуть випробування свердловини на Мукую-2 і підготовку до сейсморозвідки 3D на газовому родовищі Мукую. Наразі ми розробляємо додаткові готові до буріння перспективи з нашої нещодавно завершеної сейсморозвідки заповнення CB23 і захоплююче плануємо розміщення нашої наступної свердловини на території нашого проекту площею 360 000 гектарів.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *