ConocoPhillps залучає FID для розробки проекту вербової нафти на Алясці потужністю 600 млн барелів

– ConocoPhillips продовжить розвиток проекту Willow на Алясці. Це остаточне інвестиційне рішення затверджує проект і фінансує будівництво, необхідне для отримання першої нафти. Рішення прийнято після протоколу рішення Міністерства внутрішніх справ від березня 2023 року та нещодавніх позитивних ухвал суду, включно з відмовою апеляційного суду дев’ятого округу цього тижня у проханні позивачів про судову заборону.
Джерело: ConocoPhillips

«Ми раді досягти цієї важливої віхи, — сказав Райан Ленс, голова та головний виконавчий директор. «Завдяки цьому дозволу на проект ми розпочали зимове будівництво, і жителі Аляски почали отримувати переваги від відповідального розвитку енергетики».

За даними Бюро управління земельними ресурсами, очікується, що проект Willow забезпечить від 8 до 17 мільярдів доларів нових доходів для федерального уряду, штату Аляска та корінних громад Аляски. За оцінками, після завершення будівництва Willow буде виробляти приблизно 600 млн барелів протягом усього терміну експлуатації проекту, що зменшить залежність США від іноземних поставок енергії.

Розроблений для підтримки та співіснування з життєзабезпеченням на Північному схилі Аляски, проект Willow пройшов п’ять років ретельного регуляторного та екологічного огляду. У будівництві Willow будуть використані матеріали, які в основному виготовляються та постачаються в США, і потенційно можуть створити понад 2500 робочих місць у будівництві та приблизно 300 довгострокових робочих місць.

«Ми вдячні численним прихильникам, які захищали Віллоу. Громади та групи корінних жителів Аляски, особливо найближчі до проекту на Північному схилі, постійно надавали внесок, який допоміг сформувати цей проект. Ми також цінуємо непохитну підтримку з боку двопартійної делегації Конгресу Аляски – сенаторів Лізи Мурковскі та Дена Саллівана та представника Мері Пелтола – законодавчого органу штату та організованих трудових груп», – додав Ленс. «Наші співробітники та співтовариство підрядників присвятили роки розробці проекту, який забезпечить надійне енергопостачання, дотримуючись найвищих екологічних стандартів».

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *