Гана планує стати газовим хабом Західної Африки з імпортним терміналом

Державна нафтова компанія Гани планує продавати скраплений природний газ по всій Західній Африці після того, як цього року поставки палива почали надходити на імпортний термінал.

Очікується, що Tema LNG Terminal Co. розпочне комерційні операції на заводі в другому кварталі і може допомогти створити енергетичний центр для регіону, сказав Хаміс Усіф, менеджер з газу в Ghana National Petroleum Corp. в інтерв’ю в столиці, Аккра . GNPC буде купувати СПГ у Tema і продавати його далі.

Деякі західноафриканські країни використовують природний газ як частину зусиль, щоб забезпечити електроенергією більше людей, які там живуть. Хоча використання викопного палива критикують за сприяння зміні клімату, місцеві виробники стверджують, що на континент припадає лише 3% світових викидів парникових газів.

GNPC працює з партнерами, зацікавленими у будівництві інфраструктури для продажу СПГ вітчизняним споживачам і тим, хто в субрегіоні хоче збільшити електроенергію, сказав Усіф. «Доступні варіанти включають поєднання трубопроводів, барж і вантажівок, де це можливо, щоб знизити вартість транспортування до наших сусідів».

Усіф сказав, що з Беніну, сусідньої країни, вже був запит на збільшення постачання газу.

Гана має 17-річний контракт на 225 мільйонів стандартних кубічних футів на добу з терміналу Tema, який підтримується Helios Investment Partners і African Infrastructure Investment Managers, а СПГ постачається Royal Dutch Shell Plc.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *