ОПЕК не може вирішити глобальні проблеми постачання нафти

Міністр енергетики Об’єднаних Арабських Еміратів заявив, що ОПЕК та її союзники збільшують видобуток нафти, але не можуть вирішити всі проблеми сектору поодинці.

Промисловість потребує інвестицій через залучення міжнародних нафтових компаній, щоб забезпечити достатні поставки, сказав Сухайл Аль-Мазруї, повідомляє державне інформаційне агентство ОАЕ WAM. Він попередив, що відсутність достатнього капіталу може призвести до майбутнього підвищення цін.

Ціни на нафту в Лондоні в середу піднялися до семирічного максимуму вище 89 доларів за барель, оскільки світовий попит відновлюється після пандемії, а поставки скорочуються через низку перебоїв. Це все більший виклик для споживачів, оскільки вони борються з інфляцією, від палива до цін на продукти харчування.

Великим внеском у раллі стала неспроможність багатьох країн ОПЕК+ відновити видобуток, припинений під час пандемії, оскільки вони борються з власними депресивними витратами. За даними Міжнародного енергетичного агентства, минулого місяця група збільшила лише 60% від встановленого обсягу виробництва. Але зменшення витрат також стало проблемою для світової промисловості внаслідок обвалу цін у 2020 році та коли інвестори відволікали гроші від викопного палива.

Мазруї сказав, що ОАЕ залишаються відданими збільшення видобутку в рамках угоди ОПЕК+.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *