Morgan Stanley оцінює нафту Brent до 100$

Додайте Morgan Stanley до списку банків, які очікують, що нафта досягне 100 доларів за барель пізніше цього року.

Згідно з дослідницькою запискою для клієнтів, банк очікує, що до кінця року запаси впадуть ще нижче після істотного падіння в 2021 році. Запасні потужності скоротяться до 2 мільйонів барелів на добу з нинішніх 3,4 мільйона. Очікується, що інвестиції для збільшення потужності постачання в нафтовій промисловості скоротяться на 30% до кінця цього десятиліття в міру розвитку зелених ініціатив.

Раніше банк спостерігав падіння попиту, яке почалося, коли світовий еталон наблизився до 90 доларів за барель. Тепер він бачить виснаження на більш високому рівні, оскільки споживання нафтопродуктів було стійким, зазначають у записці аналітики, в тому числі Мартійн Рац. Наприклад, за прогнозами, до цього літа попит на літаки зросте на 1,5 мільйона барелів на день, тоді як дані Google Mobility відображають різке зростання порівняно з минулим роком.

Раніше цього тижня Goldman Sachs, один із провідних інвестиційних банків світу, заявив, що ціни на Brent досягли 100 доларів також у третьому кварталі через великий дефіцит пропозиції.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *