Equinor представляє новаторське нафтогазове родовище Martin Linge онлайн

Martin Linge

ОСЛО – 30 червня нафтогазове родовище “Мартін Лінге” в Екваторі в Північному морі вийшло на потік. Поле живиться від берега, що призводить до низьких викидів CO2, і працює від його берегової диспетчерської.

Очікувані відновлювані ресурси становлять приблизно 260 мільйонів барелів нафтового еквіваленту (бое). На плато поле буде виробляти близько 115 000 бое на день.

«Мартін Лінге є важливим внеском у видобуток нафти та газу в Норвегії. Завдяки новій інфраструктурі в цій галузі в майбутньому можна буде здійснити нові відкриття. Еквінор сформував міждисциплінарну групу, яка вивчає можливості ширшого району, що оточує Мартіна Лінге ”, – говорить Руне Недрегаард, старший віце-президент з операцій на південь від Норвегії з розвідки та видобутку.

Платформа Martin Linge отримує електроенергію за допомогою найдовшого у світі морського кабелю змінного струму, розміром 163 кілометри від берегової підстанції в місті Коллснес у Західній Норвегії.

“Електрифікація є одним з наших основних заходів щодо зменшення викидів СО2 в результаті нашої діяльності”, – говорить Недрегаард.

Martin Linge A to Z

Платформа була підключена до берегової енергії в грудні 2018 року, а незабаром за нею пішов судно-сховище на полі Мартін Лінге. Це перше у світі судно-сховище, яке отримує енергію від берега.

Мартін Лінге також є першою платформою на норвезькому континентальному шельфі, яку поставили на потік з берега. Виробничі свердловини та переробний завод експлуатуються з диспетчерської в Ставангері, а офшорні оператори використовують планшетні ПК на місцях для взаємодії зі своїми колегами в сухопутній диспетчерській та операційному центрі. Берегова диспетчерська зменшить витрати на фазі експлуатації.

«Це великий день для всіх, хто працює над проектом Martin Linge, для Equinor та для нашого партнера Petoro. Я хотів би подякувати усім, хто доклав багато зусиль для реалізації цього проекту », – говорить Арне Сігве Нілунд, виконавчий віце-президент Equinor з проектів, буріння та закупівель.

Арне Сігве Нілунд

Проект Martin Linge зіткнувся з багатьма проблемами. Спочатку планувалося розпочати видобуток у 2016 році. Витрати на розробку родовища Мартіна Лінге зросли до 63 BNOK (2021 NOK), порівняно з початковими 31,5 у плані розробки та експлуатації на 2012 рік (PDO).

Equinor придбав інтереси компанії Total у цій галузі в березні 2018 року. Одночасно він взяв на себе відповідальність за виконання проекту розробки родовища.

Близько 2500 людей у ​​суші та на суші працювали над підготовкою платформи для виробництва. Загалом, офшорне завершення є складним завданням для проекту, що триває протягом декількох зимових сезонів. Пандемія корони з обмеженнями персоналу та іншими заходами боротьби з інфекцією також призвела до подальших затримок.

«Це була дуже вимоглива робота, і більш складна, ніж очікувалось, але ми дійшли до фінішу разом із нашими постачальниками та партнером Petoro. Мартін Лінге тепер буде виробляти і створювати робочі місця та цінність для суспільства на довгі роки вперед », – говорить Нілунд.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *