EIA очікує, що ціни на природний газ у США залишаться високими протягом зими

ВАШИНГТОН – У жовтневому короткостроковому прогнозі енергетики Адміністрація енергетичної інформації США прогнозує, що спотові ціни на природний газ у американському еталоні Henry Hub становитимуть у середньому 5,67 долара за мільйон британських теплових одиниць (MMBtu) у період з жовтня по березень, що є найвищою зимовою ціною з 2007 року –2008 рік. Зростання цін на Henry Hub за останні місяці та у прогнозі відображають рівень зберігання нижче середнього рівня, що переходить до зимового опалювального сезону, та високий попит на зріджений природний газ США (СПГ) навіть після відносно повільного зростання видобутку природного газу в США. ОВНС очікує, що ціни на Henry Hub знизяться після першого кварталу 2022 р., Оскільки зростання виробництва випереджає зростання експорту СПГ і складе в середньому 4,01 дол. США/МББт.

Американський експорт СПГ цього року встановлює рекордно високий рівень – новий рекордний показник очікується в наступному році. ОВНС очікує, що цього року експорт СПГ складе в середньому 9,7 млрд кубометрів на день (Bcf/d) (на 3,2 Bcf/d більше, ніж рекордний показник 2020 року – 6,5 Bcf/d), і вперше перевищить річний експорт природного газу з трубопроводів. Річне зростання експорту СПГ збігається з незначним зростанням видобутку природного газу в США. Очікується, що видобуток сухого природного газу в США цього року складе в середньому 92,6 млрд. Куб. См/добу, що на 1,1 млрд. Куб. М/добу більше, ніж у 2020 році, але на 0,3 млрд. Куб. М/добу менше, ніж у 2019 році.

Оскільки експорт СПГ у США зростав швидше, ніж виробництво природного газу у країні, запаси нижчі за середні. Станом на кінець вересня, EIA оцінює, що загальні запаси природного газу в США на 5,5% нижче середнього за п’ять років (2016-2020). ОВНС прогнозує, що запаси природного газу в США почнуть зимовий опалювальний сезон 1 листопада на рівні 3572 куб.см, або на 4,8% нижче середнього за п’ять років. Зниження запасів у США може сприяти більшій мінливості цін на природний газ, особливо якщо в будь -якій зоні Сполучених Штатів спостерігається сильне похолодання, що робить прогноз цін на цю зиму дуже непевним.

У другому кварталі 2022 року EIA прогнозує зниження цін на природний газ Henry Hub, оскільки очікуване зростання внутрішнього видобутку природного газу почне випереджати зростання експорту СПГ США. Очікується, що видобуток у США у 2022 р. Складе в середньому 96,4 млрд. Куб. См на добу, або на 3,9 млрд. Куб. См/добу більше, ніж у 2021 р., А експорт СПГ у США за цей період зросте на меншу суму – 1,4 млрд. Куб. Куб. Це більш швидке зростання прогнозованого видобутку призведе до зниження цін на природний газ.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *