Ціни на нафту падають через зниження попиту в США та Китаї

ПЕКІН, 13 листопада. Ціни на нафту знизилися в понеділок, змінивши зростання в п’ятницю, оскільки відновлення стурбованості щодо зниження попиту в Сполучених Штатах і Китаї підірвало настрої ринку.

Ф’ючерси на нафту марки Brent на січень впали на 71 цент, або 0,87%, до 80,72 долара за барель на 04:00 за Гринвічем, тоді як ф’ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) на грудень були на рівні 76,49 долара, що на 68 центів, або 0,88%.

Обидва контрольні показники були значно нижче 100-денного ковзного середнього 86,61 долара за барель WTI і 82,31 долара за барель Brent

Ціни зросли майже на 2% минулої п’ятниці, оскільки Ірак висловив підтримку скорочення нафти ОПЕК+, але втратили приблизно 4% за тиждень, відзначивши третю тижневу втрату вперше з травня.

«Інвестори більше зосереджені на повільному попиті в Сполучених Штатах і Китаї, тоді як занепокоєння щодо потенційних збоїв у постачанні через конфлікт із Ізраїлем і ХАМАС дещо зменшилися», — сказав Хіроюкі Кікукава, президент NS Trading, підрозділу Nissan Securities.

Управління енергетичної інформації США (EIA) минулого тижня заявило, що видобуток сирої нафти в Сполучених Штатах цього року зросте трохи менше, ніж очікувалося раніше, тоді як попит впаде.

У наступному році споживання бензину на душу населення в США може впасти до найнижчого рівня за два десятиліття.

Слабкі економічні дані минулого тижня з Китаю, найбільшого в світі імпортера сирої нафти, також посилили побоювання щодо падіння попиту.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *