bp і OMV підписали 10-річну угоду про постачання СПГ

bp і OMV підписали довгострокову угоду купівлі-продажу (SPA), що охоплює постачання до 1 млн тонн зрідженого природного газу (СПГ) на рік протягом 10 років з 2026 року.

Згідно з умовами угоди, bp надасть OMV СПГ зі свого різноманітного і глобального портфеля, який буде прийматися і регазифікуватися через термінал Gate LNG в Роттердамі, Нідерланди, де OMV має потужності з регазифікації, або інші термінали в Європі.

«Одним з ключових пріоритетів OMV є просування нашої постійної диверсифікації джерел поставок, яка включає газ з нашого власного видобутку і зовнішніх джерел з Норвегії, а також додаткові обсяги СПГ. У тандемі з останніми новинами щодо наших додаткових газотранспортних потужностей до 2028 року, наша угода з BP відображає наш значний внесок у безпеку постачання наших клієнтів в Австрії та Європі. Наше партнерство з BP, що охоплює 10-річний період з 2026 року, є важливим стратегічним кроком на шляху до диверсифікації та захисту наших джерел постачання в довгостроковій перспективі».

Альфред Штерн, голова виконавчої ради і генеральний директор OMV AG

«У bp ми розглядаємо СПГ як важливу частину енергетичного переходу і необхідний для нашого власного повороту до того, щоб стати інтегрованою енергетичною компанією. Ми раді укласти цей договір купівлі-продажу СПГ з компанією OMV, з якою у нас давні відносини. Європа є важливим ринком СПГ, і ця угода з OMV ще більше демонструє наші можливості постачання СПГ у регіоні, підтримуючи безпеку поставок для наших європейських клієнтів».

Джонті Шепард (Jonty Shepard), віце-президент з глобальної торгівлі та походження СПГ в bp

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *