Промисловість закликає Байдена підтримати енергетичну безпеку США

АДМІНІСТРАЦІЮ БАЙДЕНА ЗАКЛИКАЮТЬ ПІДТРИМАТИ ВНУТРІШНЄ ВИРОБНИЦТВО

Американський інститут нафти та Рада з питань енергетики та технологій об’єдналися з 17 енергетичними торговими групами, що представляють усі сектори газової та нафтової промисловості США, закликаючи адміністрацію Байдена підтримати енергетичну безпеку США, завершивши надійну програму федерального офшорного лізингу. У листі президенту Байдену енергетичні торгові групи закликали адміністрацію завершити програму, яка включає максимальну кількість орендних продажів, і почати передлізингові роботи, необхідні для початку проведення продажів в 2024 році. Лист слідує за недавньою угодою про обумовлене перебування, яка ввела безпідставні обмеження на приблизно 11 мільйонів акрів в Мексиканській затоці США, залишивши офшорну енергетичну галузь в тривалому періоді невизначеності.

Світ потребує американського енергетичного лідерства

.«Без впевненості та передбачуваності, що забезпечується надійною п’ятирічною програмою лізингу, включаючи щорічні продажі оренди для отримання нових гектарів, компанії можуть вивчати можливості в інших місцях. Їхні рішення та економічні, енергетичні та екологічні вигоди будуть реалізовані в іншому місці, а не в США».

– йдеться в листі

На додаток до висвітлення критичної ролі, яку морське виробництво відіграє в американській енергетичній безпеці, місцевій економіці на узбережжі Мексиканської затоки та для програм збереження, торги також підтвердили важливість офшорного виробництва в допомозі адміністрації Байдена досягти своїх кліматичних цілей, посилаючись на недавнє дослідження глобального видобутку нафти та викидів ICF, яке показало, що виробництво вуглецю в Мексиканській затоці США має інтенсивність вуглецю на 46% нижче, ніж виробництво в інших частинах Світ.

Успіх нових офшорних енергетичних сегментів, які є пріоритетними для адміністрації Байдена

Тісно переплітається з довгостроковим успіхом вітчизняного морського нафтогазового сектора». «Багато компаній, що працюють в офшорній енергетиці, з корінням у нафтогазовій галузі, активно займаються пошуком рішень, розширенням та будівництвом нових енергетичних сегментів, таких як морський вітер та уловлювання та зберігання вуглецю (CCS). Однак відсутність нової програми лізингу нафти і газу на шельфі вносить невизначеність, яка неминуче перешкоджатиме здатності компаній інвестувати в ці перспективні енергетичні напрямки».

– йдеться в листі
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *