Wood підписала велик угоду з Shell

Wood, глобальна консалтингова та інжинірингова компанія, отримала багаторічну рамкову угоду про підприємство (EFA) для продовження надання послуг глобальним проектам Shell.

Залучаючи спеціалізований досвід у сфері консалтингу, інжинірингу, закупівель та управління проектами до нових та браунфілд-проектів Shell, згідно з угодою, Wood продовжуватиме підтримувати проекти, що забезпечують енергетичну безпеку та уможливлюють проекти енергетичного переходу, орієнтовані на уловлювання вуглецю, низьковуглецеве паливо та водень. Wood використовуватиме досвід у сфері декарбонізації, цифровізації та продовження терміну служби активів для покращення активів Shell у всьому світі.

В рамках трирічної програми, з можливістю двох однорічних продовжень, послуги будуть надаватися консалтинговими та інженерними командами Wood в Європі, Північній Америці, Латинській Америці, Південно-Східній Азії, Австралії та на Близькому Сході.

«Ця угода продовжує 70-річні відносини між Shell і Wood, що охоплюють понад 20 країн і численні великі проекти. Ми досягаємо успіху в комплексних проектах, і ми співпрацюємо з “Шелл” у наших стратегічних амбіціях щодо постачання енергії, необхідної світу сьогодні, одночасно здійснюючи енергетичний перехід швидкими темпами. Ми з нетерпінням чекаємо продовження партнерства з Shell у спільній роботі над створенням кращого енергетичного майбутнього».

Кен Гілмартін, генеральний директор Wood

Про компанію Wood

Wood є світовим лідером у сфері консалтингу та інжинірингу в галузі енергетики та штучного середовища, допомагаючи знайти рішення для деяких з найважливіших світових проблем. Ми надаємо консалтингові, проектні та операційні рішення в більш ніж 60 країнах, де працює близько 40 000 співробітників.

Про Shell plc Shell plc

зареєстрована в Англії та Уельсі, має штаб-квартиру в Лондоні та акції на Лондонській, Амстердамській та Нью-Йоркській фондових біржах. Компанії Shell працюють у більш ніж 70 країнах і територіях з бізнесом, включаючи розвідку та видобуток нафти та газу; виробництво та реалізація скрапленого природного газу та газу до рідин; виробництво, маркетинг і доставка нафтопродуктів і хімічних речовин та проекти відновлюваної енергетики.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *