Американські експортери СПГ звертають увагу на Європу

Уражена холодом Європа залучає флотилію американських вантажів скрапленого природного газу на тлі енергетичної кризи, яка призвела до рекордного рівня цін на газ.

Зіткнувшись із зимовою нестачею та незначним полегшенням з боку головного постачальника Росії, природний газ у Північно-Західній Європі торгується приблизно за $57,54 за мільйон британських теплових одиниць, що майже на третину більше, ніж тижнем раніше. Це приблизно на 24 долари вище, ніж ціни в Азії, і більш ніж у 14 разів вище, ніж на газ, який продається на американському еталоні Henry Hub.

Зі 76 американських вантажів СПГ, що перевозяться транзитом, 10 танкерів, що перевозять 1,6 мільйона кубометрів палива для теплоелектростанцій, оголосили призначення в Європі, свідчать дані про перевезення, зібрані Bloomberg. Ще 20 танкерів, що перевозять приблизно 3,3 мільйона кубічних метрів, перетинають Атлантичний океан і прямують на континент. Майже одна третина вантажів надходить із експортного терміналу Cheniere Energy Inc. Sabine Pass LNG в Луїзіані, свідчать дані доставки.

Експортні термінали СПГ у США працюють на або вище потужності після досягнення рекордного потоку в неділю. Азія, як правило, є головним пунктом призначення для вантажів американського СПГ, але це змінилося цієї зими зі значною вищою ціною за газ в Європі.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *