Єгипет має намір відновити експорт СПГ після збільшення потоків газу в Ізраїлі

Судно Adam LNG прибуло на єгипетський завод Ідку, свідчать дані відстеження суден Bloomberg. Це поклало початок поверненню північноафриканською державою закордонних поставок, сказала особа, яка безпосередньо знайома з експортом СПГ з Єгипту. Відновлення, ймовірно, збільшить поставки в Європу та посилить ведмежі сигнали для цін на континенті.

Раніше Єгипет заявляв, що експорт відновиться в жовтні після припинення влітку через зростання місцевого споживання. Але лише невеликі обсяги були відправлені з резервуарів Idku минулого місяця, а плани щодо збільшення експорту залишилися призупиненими після того, як основний постачальник Ізраїлю закрив ключове газове родовище після атак ХАМАС 7 жовтня.

Ізраїльські потоки тепер повернулися до довоєнного рівня, а зниження попиту в Єгипті через трохи нижчі температури звільнило деяку кількість газу для експорту, сказала особа, знайома з планом.

Минулого року єгипетський СПГ здебільшого йшов до Європи. Континент розпочинає зиму з повними складськими майданчиками, що допомогло стримувати ціни. Тим не менш, він буде покладатися на СПГ, щоб пережити найхолодніші місяці після того, як Росія скоротила постачання після війни в Україні. Єгипет обчислює, скільки охолодженого газу він зможе експортувати цієї зими, сказав знайомий.

Згідно з даними відстеження суден, судновоз Adam LNG ще не сигналізує, куди він піде від терміналу Ідку. Згідно з даними, судно прямувало для завантаження в Тринідад і Тобаго, а потім розвернулося в п’ятницю, щоб пришвартуватися в Ідку у вівторок.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *