ЄБРР надає українському газотрейдеру 10 млн євро

ЄБРР надає українському газотрейдеру 10 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає 10 мільйонів євро (12 мільйонів доларів) позики українському газовому трейдеру ERU Trading. .

ERU Trading є найбільшим приватним імпортером газу в Україну, отримуючи поставки з сусідніх Угорщини, Польщі та Словаччини. ЄБРР заявив, що його дворічна система оборотних коштів збільшить торговий потенціал компанії.

“Підтримуючи приватного торговця газом, ми підтримуємо подальшу лібералізацію енергетичного ринку, посилення конкуренції та безпеку поставок в Україні”, – прокоментував директор ЄБРР у ​​Східній Європі та Кавказі Маттео Патроне. “Приватна торгівля газом також сприяє більшому використанню та інтеграції транспортної та складської інфраструктури країни з газовим ринком ЄС”.

Керівник юридичного відділу ERU Trading Ольга Мамедова сказала, що угода є “визнанням того, що ERU Trading дотримується і відповідає високим стандартам та політиці ведення бізнесу”, а кошти забезпечать надійне постачання газу українським споживачам у зимовий сезон 2021-2022 років. .

У рамках угоди компанія «ЕРУ Трейдинг» зобов’язалася продовжувати забезпечення можливостей для кар’єрного розвитку жінок. Компанія планує проводити заходи з кар’єрного орієнтування та обмінюватися передовим досвідом з іншими компаніями галузі. Вона також підпишеться під Принципами розширення прав і можливостей жінок , розробленими ООН з метою забезпечення гендерної рівності на робочих місцях, ринках та у суспільстві.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні. Лише за останні два роки Банк виділив €2 млрд для української економіки. Підтримка сталого розвитку, лібералізації та здорової конкуренції на ринку природного газу в Україні відносяться до ключових пріоритетів ЄБРР.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *