Ціни на нафту коливаються біля дворічного максимуму

ОПЕК

(Bloomberg) – Нафта коливалась, оскільки Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати, як зазначалося, вирішували протистояння, які заважали OPEC + задовольнити зростаючий попит

Ф’ючерсні контракти близько 75 доларів за барель у Нью-Йорку, встановившись у вівторок на найвищому рівні закриття з кінця 2018 року. Коаліція OPEC + найближчим часом прийме рішення про нову дату зустрічі, після того, як ОАЕ успішно забезпечать більш високий рівень виробництва, сказав делегат. Суперечлива ситуація провалила минулого тижня засідання ОПЕК + і загрожувала єдності всього альянсу.

Усунення порушення, теоретично, повинно дозволити Організації країн-експортерів нафти та її партнерам продовжувати плани відновлення видобутку, що все ще закритий після пандемії. Блок, що складається з 23 країн, має на меті відновити поставки частинами в 400 000 барелів на день до кінця 2022 року.

Ринок показав, що він спрагне додаткових запасів. Згідно з галузевим звітом, опублікованим напередодні урядових даних, що відбудуться пізніше в середу, минулого тижня американські запаси сировини значно скоротились. Попит на націю в країні зріс на нові висоти, коли бензин та дизельне паливо повернулись до рівня до пандемії.

Цього року нафта зросла понад 50%, оскільки розповсюдження вакцини збільшує попит у таких великих економіках, як США та Китай, та сприяє відновленню в Європі. Ф’ючерсні ціни демонструють премію за найближчі терміни контрактів, відому як зворотне відшкодування, що, як правило, свідчить про жорсткість.

У вівторок Міжнародне енергетичне агентство попередило, що ринок значно посилиться, якщо альянс ОПЕК + не вирішить протистояння.

Проте глобальний прогноз стикається із зростаючою загрозою через поширення варіанту коронавірусу. Індонезія опублікувала рекордну кількість позитивних випадків, тоді як Сідней продовжив блокування.

“Проблеми назрівають на ринку нафти”, – сказав Стівен Бреннок, аналітик PVM Oil Associates Ltd.. “Наростає побоювання, що зростання кількості випадків Covid-19 Delta може затримати повне економічне відновлення. Це, у свою чергу, створює значну загрозу для зростання попиту на нафту в найближчій та середньостроковій перспективі “.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *