У Міненерго обговорили стан накопичення газу

стан накопичення газу до опалювального сезону

Під головуванням міністра енергетики Германа Галущенка відбулася нарада щодо питань накопичення газу  для сталого проходження опалювального сезону. У нараді взяли участь голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, генеральний директор ТОВ «Оператор ГТС України» Сергій Макогон, представники НКРЕКП, компаній-постачальників газу.


Під час наради обговорили підготовку газового сектору до осінньо-зимового періоду та стан накопичення газу, в обсягах, необхідних для сталого проходження ОЗП, а також заходи для гарантування безперервного постачання природного газу побутовим споживачам.


Планом заходів щодо підготовки до ОЗП визначено, що до 15 жовтня 2021 р має бути накопичено не менш як 17 млрд. куб. метрів природного газу, щоб забезпечити потреби побутових споживачів та підприємств теплопостачання.


У результаті наради учасники домовились, що Міненерго і в подальшому буде постійним майданчиком для контролю за своєчасним виконанням плану накопичення природного газу для проходження опалювального періоду 2021/22.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *