США провели історичний продаж нафти та газу в Мексиканській затоці

Адміністрація Байдена у середу відкриває понад 80 мільйонів акрів у Мексиканській затоці для аукціону для буріння нафти та газу, рекордний продаж оренди шельфу, який зафіксує роки викидів парникових газів, що потеплюють планету.

Продаж оренди є серйозною зміною зобов’язань Байдена припинити нові договори оренди нафти та природного газу на державні землі та водойми і відбувається лише через кілька днів після обіцянки президента скоротити викиди під час кліматичного саміту Організації Об’єднаних Націй у Глазго, Шотландія.

За даними Центру біологічного різноманіття, продаж оренди може призвести до викиду в атмосферу понад 516 мільйонів метричних тонн викидів парникових газів, що еквівалентно річним викидам 130 вугільних електростанцій або 112 мільйонів автомобілів.

«Ця адміністрація поїхала до Шотландії і повідомила світові, що кліматичні лідери Америки повернулися, і тепер вона збирається передати 80 мільйонів акрів громадських вод у Мексиканській затоці компаніям, які видобувають викопне паливо», – сказав голова комітету з природних ресурсів Палати представників Рауль Гріхальва, Д. -Арізь., йдеться у повідомленні.

У січні президент підписав розпорядження, яким міністру внутрішніх справ доручено припинити нову оренду нафти та природного газу на державні землі та водойми та розпочати ретельний перегляд існуючих дозволів на розробку викопного палива.

Але в червні федеральний суддя в Луїзіані видав попередню заборону на блокування призупинення роботи адміністрації та наказав продовжити плани щодо орендних продажів, які були відкладені для вод Перської затоки та Аляски.

Міністерство юстиції США просить апеляційний суд скасувати постанову судді.

Захист довкілля

Групи захисту довкілля засудили адміністрацію за те, що вона не вжила рішучих дій, щоб заблокувати заборону, і подали до суду на адміністрацію через її рішення про проведення продажу.

Їхній позов стверджує, що екологічний аналіз Interior у 2017 році щодо продажу в Перській затоці є помилковим і нехтує новими даними, які показують зростання небезпеки від витоку трубопроводів.

Екологи розкритикували рішення адміністрації продати нові права на буріння через кілька днів після того, як президент Джо Байден і міністр внутрішніх справ Деб Холанд підкреслили “зелені” повноваження нації на кліматичній саміті COP26 в Шотландії. Хоча аукціон був здебільшого вимушений рішенням федерального окружного суду проти призупинення оренди Байдена в червні, активісти стверджували, що адміністрація може вимагати від інших правових органів призупинити продаж.

«Адміністрація Байдена запалює потужну вуглецеву бомбу в Мексиканській затоці», — сказала Крістен Монселл, юридичний директор з питань океанів Центру біологічного різноманіття. «Важко уявити більш небезпечні, лицемірні дії після кліматичного саміту».

«Це неминуче призведе до більш катастрофічних розливів нафти, більш токсичного забруднення клімату та ще більше страждань для громад і дикої природи вздовж узбережжя Мексиканської затоки», – сказав Монселл.

Речник внутрішніх справ Мелісса Шварц заявила, що департамент виконує заборону судді, тоді як уряд оскаржує це рішення, і сказала, що агентство “проводить більш повний аналіз впливу парникових газів від потенційних продажів нафти і газу в оренду, ніж будь-коли раніше”.

Адміністрація Байдена схвалила 3091 новий дозвіл на буріння на державних землях зі швидкістю 332 на місяць, що швидше, ніж 300 дозволів адміністрації Трампа на місяць.

Схвалення дозволів на виробництво викопного палива суперечить агресивній кліматичній програмі Байдена, включаючи обіцянку скоротити викиди парникових газів у США вдвічі до 2030 року і досягти нульових викидів до 2050 року.

«Дихотомія між проведенням оренди та зобов’язанням скоротити викиди вуглекислого газу в США є кричущою», — сказав Бретні Харді, адвокат Earthjustice. «Продаючи ці договори оренди, адміністрація Байдена не вирішує сьогоднішні ціни на нафту, а натомість збільшує викиди Сполучених Штатів у кліматичні опалення завтра».

Учасники торгів

Chevron і Anadarko US Offshore LLC з Occidental Petroleum Corp. були найагресивнішими учасниками торгів, а Anadarko подала дві найвищі пропозиції – 10 мільйонів доларів і 6 мільйонів доларів – за дві ділянки на південь від Луїзіани.

За даними бюро, Анадарко подав високі пропозиції на суму 39,7 мільйона доларів.

Інші активні ставки надійшли від Shell Offshore Inc., BP Exploration and Production Inc. та Talos Energy Offshore LLC.

Exxon Mobil Corp., очевидно, стала переможцем 94 договорів оренди мілководдя поблизу узбережжя Техасу, що стало очевидним кроком вперед для свого запланованого центру уловлювання вуглецю поблизу промислового коридору Х’юстона.

+1
7
+1
0
+1
2
+1
1
+1
3

2 думки про “США провели історичний продаж нафти та газу в Мексиканській затоці”

    1. Головне, що часу від останній заяв про скорочення викидів минуло всього біля двох тижнів )) Така розкручена та велика конференція була cop26) І для чого вся ця гра на публіку) Мабуть там і домовлялись про видобуток нафти )

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *