Що означає ухвалення Палатою представників Байдена податку на 2 трлн доларів і рахунок витрат для енергетики США

У п'ятницю Палата представників прийняла законопроект на суму приблизно 2 трильйони доларів, який включає в себе основну економічну програму президента Джо Байдена –

У п’ятницю Палата представників прийняла законопроект на суму приблизно 2 трильйони доларів, який включає в себе основну економічну програму президента Джо Байдена – збільшення фінансування системи соціального захисту та збільшення податків на корпорації та багатих людей – і направив його до Сенат, де він, ймовірно, буде суттєво змінений – Bloomberg

Законодавство, ймовірно, зазнає ще кількох змін, як для того, щоб залучити до нього всіх 50 членів демократів у Сенаті, так і для дотримання складних правил палати, щоб запобігти фальсифікації перед обличчям республіканської опозиції.

Ось що стосується законопроекту, який був прийнятий Палатою представників без підтримки Республіканської партії, стосовно енергетичної політики США:

Переваги відновлюваної енергії

Близько 300 мільярдів доларів США – найбільший компонент кліматичних витрат у пакеті – підуть на розширення низки податкових кредитів на відновлювані джерела енергії, електромобілі, біопаливо та енергоефективність. Кредити могли б прискорити інвестиції як в комунальні підприємства, так і в чисту енергію для житлових будинків, а також у передачу електроенергії, зберігання електроенергії та виробництво чистої енергії.

Нові заборони, плата за метан

Плани блокують буріння нафти в більшості морських вод США і в Арктичному національному заповіднику Аляски. Нафтогазові компанії вперше будуть змушені платити за надлишковий витік метану зі свердловин, сховищ і трубопроводів. Однак, на думку аналітиків, цей запас метану може бути зменшений у Сенаті.

EV податковий кредит

Відповідно до законопроекту, споживчий податковий кредит у розмірі 7 500 доларів буде повертатися та збільшуватися на 4 500 доларів США для автомобілів, зібраних всередині країни заводами, представленими профспілками. Додатковий бонус у 500 доларів буде доданий для автомобілів, які використовують акумулятори, вироблені в США, на загальну суму 12 500 доларів. Законодавство також створює новий податковий кредит у розмірі 4000 доларів США для покупки вживаних електромобілів.

Коментуючи ухвалення законопроекту, президент і генеральний директор Американського інституту нафти Майк Соммерс сказав:

«У той час, коли ціни на енергоносії зростали разом із більшою інфляцією в економіці, законопроект про примирення Палати представників лише посилить проблеми, з якими стикаються американці. Цей законопроект оподатковує американську енергетику, обмежує доступ до наших власних ресурсів і просуває ту саму стратегію «імпортувати більше нафти», яку ця адміністрація просувала як рішення. Ми закликаємо Сенат відкинути цю помилкову політику та зосередитися на кліматичних рішеннях, які зменшують викиди та забезпечують американцям доступ до доступної та надійної енергії, яку цей сектор доставляє щодня».

Президент Національної асоціації індустрії океану Ерік Міліто знайшов у законопроекті як позитивні, так і негативні сторони для енергетичного сектора США, сказавши:

«Законопроект про узгодження бюджету Палати представників сприяє розумній політиці офшорного вітру та уловлювання та зберігання вуглецю (CCS). Ці положення можуть допомогти США максимізувати економічні та екологічні переваги офшорів. Морський вітер забезпечує генерацію енергії та економічні можливості. Широке розгортання CCS буде мати вирішальне значення для досягнення амбіцій та цілей щодо зміни клімату, які були встановлені різними зацікавленими сторонами по всьому світу».

«Однак мова Палати представників також передбачає положення про нафту та газ, які є не чим іншим, як каральними заходами. Сюди входять довільні нові збори, які додадуть мільйони доларів щорічних операційних витрат, знижуючи ціни на виробництво в США. Ці положення є подарунком виробникам з більшими викидами, таким як Росія та Китай, які використовують свої енергетичні ресурси як геополітичний інструмент і фундаментально послаблять один з найважливіших економічних, енергетичних, емісійних та національних активів Америки».

«Коли Сенат береться за свою версію бюджетного узгодження, він повинен забезпечити, щоб енергетичні положення були узгоджені таким чином, щоб фактично підвищити всі види американської енергетики, включаючи морську нафту та газ, і безліч переваг, які вона надає».

+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *