Герман Галущенко обговорив з міністром торгівлі Сінгапуру Тан Сі Ленгом співпрацю у впровадженні новітніх технологій в енергетиці

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з міністром торгівлі та промисловості Сінгапуру Тан Сі Ленгом на полях першого міністерського засідання ініціативи

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з міністром торгівлі та промисловості Сінгапуру Тан Сі Ленгом на полях першого міністерського засідання ініціативи «Net Zero World» у Сіетлі (США).

Сторони обговорили напрямки співпраці у відновленні об’єктів української енергетичної інфраструктури в умовах постійних російських атак. 

Окрема увага під час зустрічі акцентувалася на посиленні стійкості енергосистеми, підвищенні її гнучкості, покращенні фізичного захисту об’єктів енергетичної інфраструктури та інструментах, які дозволять децентралізувати генерацію електроенергії.

Герман Галущенко зазначив, що Україна зацікавлена у запозиченні досвіду Сінгапуру в питаннях розвитку сонячної генерації, зокрема при встановленні сонячних панелей на дахах багатоповерхівок, а також встановлення фотоелектричних панелей на поверхнях водойм. Крім цього, українська сторона зацікавлена вивчити досвід Сінгапуру у впроваджені водневих технологій.

Сторони також обговорили питання ядерної і радіаційної безпеки. Герман Галущенко акцентував, що росія має понести відповідальність за порушення семи визначених світовою спільнотою базових стовпів ядерної безпеки.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *