Ціна на природний газ наближається до трирічного максимуму через перевантаження в літню спеку

Bloomberg -Ф’ючерси на природний газ злетіли до 4 доларів за мільйон британських теплових одиниць у США вперше з грудня 2018 року, оскільки літня спека посилила побоювання щодо обмежених поставок наприкінці цього року.

Газ за поставку в серпні склав 4,003 долари, що є найвищою ціною закриття за 31 місяць. Премія за газ у березні 2022 року у порівнянні з квітневими ф’ючерсами – по суті, це ставка на те, наскільки недооцінка ринку буде в кінці наступної зими – досягла 62,9 цента, коливаючись біля рекордно високого рівня.

Ціни на паливо різко зростають у всьому світі, оскільки пекуча погода погіршує попит на електроенергію для кондиціонерів. Однак у США ситуація також підкріплюється занепокоєнням щодо потенційного дефіциту поставок взимку, коли споживання газу досягає піку, коли будинки та підприємства збільшують тепло. Запаси вже нижче норми для пори року, і зростання виробництва було стримано, оскільки бурильники, прислухаючись до інвесторів, вимагають капітальної дисципліни.

«У вас взагалі спекотна ситуація, яка виправдовує подібну ситуацію. Це в значній мірі залежить від погоди, і це нікуди не подіне “, – сказав в одному з інтерв’ю директор ф’ючерсного підрозділу Mizuho Securities Боб Яугер. “Ми давно не бачили такого тепла”

Інтенсивна літня спека може підштовхнути попит на електроенергію в Техасі до майже рекордного рівня наступного тижня, але мережевий оператор штату каже, що у нього більш ніж достатньо електроенергії, щоб уникнути відключень електроенергії. Очікується, що температура повітря в Далласі підніметься до 101 градуса за Фаренгейтом (38 за Цельсієм) вже в понеділок, повідомила Національна метеорологічна служба, вперше в цьому році побивши позначку в 100 градусів.

Експорт також сприяє обмеженню поставок газу. У травні американські поставки скрапленого природного газу вперше перевищили постачання Австралії, оскільки покупці по всьому світу продовжували закуповувати рекордні обсяги переохолодженого палива. Наступного місяця поставки газу до Мексики з США по трубопроводу також досягли історичного максимуму.

За даними уряду, американський газ у підземних сховищах на 6,2% нижчий за нормальний для року.

Ринок йде швидкими темпами, щоб перейти на зиму з “найменшою кількістю газу в сховищах, яку ми мали під рукою за останні роки”, – сказав Джон Кілдуф, партнер -засновник хедж -фонду Again Capital LLC.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *