23-й Всесвітній нафтовий конгрес завершився

23-й Всесвітній нафтовий конгрес завершився на високій ноті

Програма 23-го Всесвітнього нафтового конгресу успішно завершилася в середу, обговореннями щодо співпраці в галузі та змін, необхідних для подальшого розвитку, а також особливими заходами, зокрема обговоренням ролі Х’юстона в керуванні енергетичним переходом, врученням премії Дьюхерста та Лекція та офіційна передача до Калгарі, міста-організатора 24-го Всесвітнього нафтового конгресу у вересні 2023 року.

На першому пленарному засіданні дня: Побудова партнерства Вікі Холлуб, президент і генеральний директор Occidental, і Олів’є Ле Пеуч, генеральний директор Schlumberger, обговорили ключові елементи, завдяки яким партнерство працює. За словами Вікі Холлуб, генерального директора Occidental, це: «Повага та узгодженість, довіра та прозорість з партнерами, не просто для продажу продукту, а й для досягнення цілей».

Одразу після цього Джозеф Макмонігл, генеральний секретар Міжнародного енергетичного форуму, і Бьорн Свердруп, голова виконавчого комітету OGCI, очолили другу пленарну сесію «Енергетичний перехід: сценарії майбутнього». За словами Свердрупа: «Як би це не було незручно, галузь, де зміни є найбільш необхідними в майбутньому, — це нафтогазова промисловість». Він продовжив: «Нафтогазові компанії починають сприймати себе як енергетичні компанії. Поновлювані джерела енергії сприяють цьому».

Після цього відбувся американський обід на тему «Х’юстон: провідний енергетичний перехід», де Боббі Тюдор, партнер Perella Weindberg Partners і голова правління Tudor, Pickering, Holt & Co.; Девід Ліброн, президент Університету Райса; і Джуліана Гарайзар, керівник Х’юстонського інкубатора і віце-президент з інновацій Greentown Labs, вели жваву дискусію про те, як Х’юстон продовжує залишатися в авангарді інновацій у галузі.

У другій половині дня доктору Деніелу Єргіну, лауреату Пулітцерівської премії, провідному експерту з енергетики та автору книги «Нова карта: енергетичний клімат і зіткнення націй», колишній держсекретар США і США вручили престижну премію Дьюхерста Всесвітньої нафтової ради. колишній генеральний директор ExxonMobil Рекс Тіллерсон, який отримав нагороду в 2017 році.

Премія Dewhurst Award вручається на кожному конгресі людині, яка добре відома в енергетичному співтоваристві та продемонструвала надзвичайно високі досягнення протягом свого життя. Премія відзначає роль доктора Єргіна як глобального авторитета в галузі енергетики, міжнародної політики та економіки. Потім д-р Єргін виголосив лекцію Дьюхерста перед переповненою палатою делегатів та лідерів галузі.

На церемонії закриття відбулася офіційна передача організаційному комітету 24-го Всесвітнього нафтового конгресу, який відбудеться в Калгарі, Канада, з 17 по 21 вересня 2023 року. Серед відомих доповідачів були мер Х’юстона. Сильвестр Тернер і мер Калгарі. Джоті Гондекан разом із президентом Всесвітньої нафтової ради Тором Ф’єраном та головою оргкомітету 23-го WPC Джеффом Шеллебаргером.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *