Neptune Energy оголосили про нове відкриття родовища газу

Neptune Energy разом із партнерами Wintershall Dea, Pandion Energy, Aker BP та DNO оголосили про нове відкриття на перспективі Kyrre та підтвердили обсяги для оціночної свердловини Ofelia, обидві розташовані в ліцензії PL 929 поблизу Gjøa родовище в норвезькому секторі Північного моря.

Deepsea Yantai Neptune завершив оціночну свердловину Ofelia, 35/6-4 ST2, у формації Agat. Розрахунковий видобувний об’єм знаходиться в діапазоні 16-33 млн бне. Крім того, бічна колія 35/6-4 A була пробурена в розташованому вище перспективі Kyrre, що призвело до відкриття нового природного газу. Очікувані ресурси, що видобуваються, становлять 11-19 млн барелів н.е. природного газу, в результаті чого загальний обсяг, що видобувається в обох родовищах, становить приблизно 27-52 млн барелів н.е.

Розташовані за 23 км на північ від платформи Gjøa, керованої Neptune, Ofelia Agat і Kyrre розглядатимуться для розробки як сполучення з Gjøa. Neptune також оцінить, чи можна спільно розробляти нафтогазове родовище Gjøa Nord (Hamlet) з оціночними видобутими обсягами від 8 до 24 млн бне.

Платформа Gjøa електрифікована електроенергією з берега та виробляє менше половини середньої інтенсивності вуглецю, ніж родовища Норвезького континентального шельфу.

Директор з розвідки та розробки Neptune у Норвегії Стейнар Меланд додав: «Якість колекторів у відкритті Kyrre дуже хороша, що дозволяє досягти високих показників видобутку. Ми готуємося до кількох інших захоплюючих розвідувальних можливостей у цьому районі, таких як свердловина Cerisa на початку наступного року».

Свердловини 35/6-4 ST2 і 35/6-4 A були пробурені напівзаглибною буровою установкою Deepsea Yantai, що належить CIMC і експлуатується Odfjell. Керуючий директор Neptune Energy у Норвегії та Великій Британії Одін Естенсен сказав: «Підтвердження обсягу Ofelia, а також відкриття ще одного неподалік, ще більше зміцнює наше розуміння району Greater Gjoa, який є важливим центром зростання для бізнесу в Норвегії. . Подвійні відкриття дозволяють потенційно швидко розвиватися, мати низьку вартість і низький рівень викидів».

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *