JM Renewable Energy - шаблон joomla Новости
Четвер, 12 травня 2016 16:43

Гройсман: Україна має всі можливості стати енергонезалежною в середньостроковій перспективі

Україна має всі можливості і ресурси для того, щоб уже в середньостроковій перспективі стати енергонезалежною державою, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи II Форум енергоефективного партнерства "Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель", передає УНІАН.

"Ми починаємо етап збільшення власного видобутку газу. Наше завдання - стати повністю енергонезалежною державою. У нас достатньо можливостей і ресурсів, які дозволять нам бути абсолютно незалежними, розвивати альтернативну енергетику. Я вірю в те, що ми зробимо це в середньостроковій перспективі", - сказав глава уряду.

Він також підкреслив, що рішення уряду встановити в Україні ринкову ціну на газ для всіх споживачів, прийняте в квітні поточного року, є значним кроком в цьому напрямку, оскільки дозволяє подолати корупцію в сфері поставок газу.

Раніше глава уряду зазначав, що Україна повинна максимально наростити власний видобуток, а також максимально проводити політику енергоефективності. На думку Гройсмана, це дасть можливість країні повністю розвиватися за рахунок власних енергоресурсів.

Україна в 2016 році планує скоротити імпорт природного газу в порівнянні з 2015 роком на 20-30% - до 11-13 млрд куб. м з 16,4 млрд куб. м і здійснювати закупівлі переважно за реверсною схемою в країнах Євросоюзу.

Екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк раніше заявляв, що Україна, яка на сьогоднішній день імпортує близько половини природного газу для забезпечення своїх потреб, має намір протягом 10 років відмовитися від імпортного "блакитного палива" і стати його експортером.

Створено / змінено: Четвер, 07 липня 2016 11:12

Останні новини на газовому ринку України

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
НБУ пояснив причини падіння цін на газ і нафту

01-02-2020

НБУ пояснив причини падіння цін на газ і нафту

Вартість газу і нафти падає через надлишок пропозиції їх на ринку і спалаху коронавірусу, повідомив ...

Детальніше...
В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

30-01-2020

В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

Тепловики майже двох десятків міст не розрахувалися з Нафтогазом і ризикують залишитися без газу. ...

Детальніше...
Найбільші родовища газу України виснажені

29-01-2020

Найбільші родовища газу України виснажені

П'ять найбільших родовищ Укргазвидобування виснажені на 80-90%. Компанія проводить розвідку нових ді...

Детальніше...

Контактна інформація

 Режим роботи: ПН-ПТ з 10:00 до 17:00

  01103, Україна, м.Київ
  вул. Кіквідзе,18-А
  

  (044) 285-48-48
 
(044) 286-73-97

  direktor @ energosintez.com.ua
  info @ energosintez.com.ua

Природний газ

Природний газ - суміш вуглеводнів, предмет релігійного культу, спору учених і найважливіший сировинний ресурс. 

Основу природного газу складає метан (CH4) - найпростіший вуглеводень (органічне з'єднання, що складається з атомів вуглецю і водню). Зазвичай в його склад також входять більш важкі вуглеводні, гомологи метану: етан (C2H6), пропан (C3H8), бутан (C4H10) і деякі невуглеводневі домішки. Природний газ може існувати у вигляді газових покладів, що знаходяться в пластах деяких гірських порід, у вигляді газових шапок (над нафтою), а також в розчиненому або кристалічному вигляді.