JM Renewable Energy - шаблон joomla Новости
Четвер, 19 травня 2016 16:03

Рада підвищила соцстандарти з грудня. Мінімальна зарплата зросте на 50 гривень

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №4543 "Про внесення змін до Закону України" Про Державний бюджет України на 2016 рік "(щодо соціальних стандартів і обсягу субвенції на надання пільг і житлових субсидій)".

За документ проголосували 248 депутатів ВРУ, передає "РБК-Україна". За основу документ підтримали 269 депутатів ВР, після чого спікер Андрій Парубій поставив законопроект на голосування в цілому.

Так, проектом пропонується в зв'язку з підвищенням соціальних стандартів та звільнення від оподаткування пенсій доходи загального фонду державного бюджету збільшити на 6,7 млрд гривень.

З податку та збору на доходи фізичних осіб пропонується зменшити на 0,4 млрд гривень за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 на 50 року (гривень проти врахованих у бюджеті), що збільшить фонд оплати праці працівників, і скасування оподаткування пенсій.

Документом передбачається збільшити темпи зростання розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року до 1600 гривень проти 1550 гривень передбачених в бюджеті. Так, в грудні 2016 року розмір мінімальної заробітної плати проти травня 2016 року зросте на 10,4% проти передбачених 7% зростання.

Відзначається, що в поточному році законопроектом передбачено підвищення розмірів прожиткового мінімуму з 1 грудня 2016 року. Так, з 1 грудня прожитковий мінімум зросте: на одну особу в розрахунку на місяць з 1399 гривень до 1544 гривень; для дітей до 6 років з 1228 гривень до 1355 гривень; для дітей від 6 до 18 років з 1 531 до 1689 гривні гривень; для працездатних осіб з 1 450 гривень до 1600 гривень; для осіб, які втратили працездатність: з 1130 гривень до тисячі двісті сорок сім гривень.

З метою надання допомоги найбільш вразливим верствам населення в оплаті за житлово-комунальні послуги в умовах підвищення ціни на природний газ для населення змінами до держбюджету на 2016 рік пропонується загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово- комунальних послуг додатково збільшити на 5 269,0 млн гривень і визначити в сумі 40 269,0 млн гривень.

Підкреслюється, що в зв'язку з підвищенням соціальних стандартів пропонується додатково врахувати 2,5 млн гривень, в тому числі на:

-виплату одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного та медичного профілю і уклали на строк не менш як три роки договір про роботу в закладах освіти та охорони здоров'я, розташованих у сільській місцевості;

-виплату одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебували під опікою (піклуванням) або на повному державному утриманні, при працевлаштуванні їх після закінчення навчального закладу в розмірі шести прожиткових мінімумів;

-виплату державної соцдопомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною";

-підвищення розміру стипендій аспірантам, клінічним ординаторам і докторантам навчальних закладів та наукових установ.

Крім того, Міністерству оборони та іншим силовим структурам на підвищення розмірів одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), поранення та інвалідності військовослужбовців (осіб рядового і начальницького складу, поліцейських) в зв'язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб пропонується передбачити 4,6 млн гривень.

Як повідомлялося, міністр соціальної політики України Андрій Рева прогнозує, що в 2016 році зростання соціальних стандартів в Україні складе в цілому 16,1%. Він також повідомив, що кількість потребують субсидії українських домогосподарств зросте в 2016 році на 50%, до 9 млн сімей, в зв'язку з встановленням з 1 травня єдиної ціни на газ для всіх категорій споживачів. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що українці з низьким доходом не відчують підвищення ціни на газ. А ініційована урядом скасування оподаткування високих пенсій, яке було введено в березні 2014 року, торкнеться майже 300 тис. пенсіонерів, які зараз платять податок з пенсії, повідомив Рева.

newsru.ua

Останні новини на газовому ринку України

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
НБУ пояснив причини падіння цін на газ і нафту

01-02-2020

НБУ пояснив причини падіння цін на газ і нафту

Вартість газу і нафти падає через надлишок пропозиції їх на ринку і спалаху коронавірусу, повідомив ...

Детальніше...
В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

30-01-2020

В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

Тепловики майже двох десятків міст не розрахувалися з Нафтогазом і ризикують залишитися без газу. ...

Детальніше...
Найбільші родовища газу України виснажені

29-01-2020

Найбільші родовища газу України виснажені

П'ять найбільших родовищ Укргазвидобування виснажені на 80-90%. Компанія проводить розвідку нових ді...

Детальніше...

Контактна інформація

 Режим роботи: ПН-ПТ з 10:00 до 17:00

  01103, Україна, м.Київ
  вул. Кіквідзе,18-А
  

  (044) 285-48-48
 
(044) 286-73-97

  direktor @ energosintez.com.ua
  info @ energosintez.com.ua

Природний газ

Природний газ - суміш вуглеводнів, предмет релігійного культу, спору учених і найважливіший сировинний ресурс. 

Основу природного газу складає метан (CH4) - найпростіший вуглеводень (органічне з'єднання, що складається з атомів вуглецю і водню). Зазвичай в його склад також входять більш важкі вуглеводні, гомологи метану: етан (C2H6), пропан (C3H8), бутан (C4H10) і деякі невуглеводневі домішки. Природний газ може існувати у вигляді газових покладів, що знаходяться в пластах деяких гірських порід, у вигляді газових шапок (над нафтою), а також в розчиненому або кристалічному вигляді.