JM Renewable Energy - шаблон joomla Новости
Неділя, 23 червня 2019 14:25

Укртрансгаз заявив про нестачу коштів для виплати кредитів ЄБРР і ЄІБ

Оператор ГТС України звернувся до організацій із проханням переглянути чинні кредитні угоди за проектом модернізації газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

Оператор газотранспортної системи України АТ Укртрансгаз звернувся до Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Європейського інвестиційного банку із проханням переглянути чинні кредитні угоди за проектом модернізації української ділянки газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород. Про це з посиланням на дані компанії повідомляє Интерфакс у неділю, 23 червня.

У повідомленні зазначено, що однією з причин, з яких Укртрансгаз не може реалізовувати кредитну програму, є нездатність оператора відповідати критеріям фінансової стабільності, визначеним у кредитних угодах із ЄБРР і ЄІБ. Така ситуація склалася через те, що з кінця минулого року тарифи на його послуги були занижені.

У компанії також відзначили, що модернізувати українську ділянку газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород можна і за менші гроші.

"Тому компанія просить ЄБРР зменшити суму кредиту, оскільки для досягнення його основних цілей буде досить залучити 125 млн євро інвестицій (замість 300 млн євро запланованого обсягу кредитних коштів)", - йдеться в повідомленні.

У своєму зверненні до фінансових організацій Укртрансгаз попросив їх провести консультації з українським урядом для визначення ступеня відповідальності УТГ і нового оператора ГТС за кредитними угодами, механізму використання коштів і обслуговування кредиту після завершення в Україні процесу анбандлінга.

Створено / змінено: Четвер, 27 червня 2019 14:27

Останні новини на газовому ринку України

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
Економіка України зросте без транзиту газу - НБУ

27-09-2019

Економіка України зросте без транзиту газу - НБУ

    Відтік валюти в разі непідписання транзитного контракту може зрости в 2020 році до 2...

Детальніше...
Україна готова до зими - Нафтогаз

26-09-2019

Україна готова до зими - Нафтогаз

    Запаси газу України знаходяться на рекордному рівні за дев'ять років, закачування у ...

Детальніше...
Україна закачала рекордні 20 млрд кубометрів газу

24-09-2019

Україна закачала рекордні 20 млрд кубометрів газу

    Обсяг газу в підземних сховищах на сьогодні вищий за торішні показники на чверть і є...

Детальніше...

Контактна інформація

 Режим роботи: ПН-ПТ з 10:00 до 17:00

  01103, Україна, м.Київ
  вул. Кіквідзе,18-А
  

  (044) 285-48-48
 
(044) 286-73-97

  direktor @ energosintez.com.ua
  info @ energosintez.com.ua

Природний газ

Природний газ - суміш вуглеводнів, предмет релігійного культу, спору учених і найважливіший сировинний ресурс. 

Основу природного газу складає метан (CH4) - найпростіший вуглеводень (органічне з'єднання, що складається з атомів вуглецю і водню). Зазвичай в його склад також входять більш важкі вуглеводні, гомологи метану: етан (C2H6), пропан (C3H8), бутан (C4H10) і деякі невуглеводневі домішки. Природний газ може існувати у вигляді газових покладів, що знаходяться в пластах деяких гірських порід, у вигляді газових шапок (над нафтою), а також в розчиненому або кристалічному вигляді.