JM Renewable Energy - шаблон joomla Новости
П'ятниця, 07 червня 2019 19:52

Україна лідирує з буровими установками в Європі

Зі 186 бурових верстатів майже половина працює в Україні. Країна вперше потрапила до світового рейтингу BHGE Rig Count.

Україна вперше увійшла у світовий індекс працюючих нафтових і газових бурових установок Baker Hughes GE Rig Coun, де зайняла лідируючу позицію в Європі за кількістю задіяних в бурінні верстатів. Про це в п'ятницю, 7 червня, повідомила прес-служба Асоціації газодобувних компаній України.

В асоціації відзначили, що в травні в Європі працювало 186 бурових верстатів (44 - морські платформи), майже половина з яких (84) здійснювали роботи в Україні.

Слідом за Україною в рейтингу йдуть Туреччина (20 працюючих верстатів) і Великобританія (16), відзначають в асоціації.

В асоціації відзначили, що за останні три роки Україна провела важливі реформи у вітчизняному газовидобутку, що позначилося на поліпшенні регуляторного поля і модернізації профільного законодавства.

"Ці зміни вже помічають не лише українські, а й іноземні інвестори - наша країна стає все більш привабливою в їхніх очах. Включення України в індекс BHGE Rig Count є надзвичайно важливим, оскільки демонструє пожвавлення на вітчизняному ринку і служить гарним індикатором для приходу в Україну провідних газодобувних і сервісних компаній", - зазначив виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Роман Опімах.

В асоціації нагадали, що в минулому році Україна видобула 21 млрд куб. м газу, при цьому 90% обсягів буріння припало на східний нафтогазоносний регіон, де переважну більшість запасів газу зосереджено на глибині більше 3 км, досягаючи 6 км і більше.

Індекс Rig Count визначає провідна американська нафтогазова сервісна компанія Baker Hughes з 1944 року. У світі він вважається значущим показником активності нафтогазовидобувної промисловості і головним барометром споживання і попиту вуглеводнів.

Раніше повідомлялося, що темпи видобутку газу в Україні зросли майже в півтора разу. Відзначимо, за даними Міненерго, за 2018 рік видобуток газу зріс на 2,4%. В Україні видобули 21 млрд кубометрів газу - на 0,5 млрд більше, ніж роком раніше.

Створено / змінено: Вівторок, 18 червня 2019 16:55

Останні новини на газовому ринку України

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
НБУ пояснив причини падіння цін на газ і нафту

01-02-2020

НБУ пояснив причини падіння цін на газ і нафту

Вартість газу і нафти падає через надлишок пропозиції їх на ринку і спалаху коронавірусу, повідомив ...

Детальніше...
В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

30-01-2020

В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

Тепловики майже двох десятків міст не розрахувалися з Нафтогазом і ризикують залишитися без газу. ...

Детальніше...
Найбільші родовища газу України виснажені

29-01-2020

Найбільші родовища газу України виснажені

П'ять найбільших родовищ Укргазвидобування виснажені на 80-90%. Компанія проводить розвідку нових ді...

Детальніше...

Контактна інформація

 Режим роботи: ПН-ПТ з 10:00 до 17:00

  01103, Україна, м.Київ
  вул. Кіквідзе,18-А
  

  (044) 285-48-48
 
(044) 286-73-97

  direktor @ energosintez.com.ua
  info @ energosintez.com.ua

Природний газ

Природний газ - суміш вуглеводнів, предмет релігійного культу, спору учених і найважливіший сировинний ресурс. 

Основу природного газу складає метан (CH4) - найпростіший вуглеводень (органічне з'єднання, що складається з атомів вуглецю і водню). Зазвичай в його склад також входять більш важкі вуглеводні, гомологи метану: етан (C2H6), пропан (C3H8), бутан (C4H10) і деякі невуглеводневі домішки. Природний газ може існувати у вигляді газових покладів, що знаходяться в пластах деяких гірських порід, у вигляді газових шапок (над нафтою), а також в розчиненому або кристалічному вигляді.